KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SEDAT ÇUMRALI MTAL ÖĞRENCİLERİNDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUKADDER GÜRSOY’A ZİYARET.

Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Avrupa dönüşü Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY´u ziyaret etti
SEDAT ÇUMRALI MTAL ÖĞRENCİLERİNDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUKADDER GÜRSOY’A ZİYARET.

Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanı Öğrencileri Avrupa Birliği Erasmus+ Projesi kapsamında 1 ay süre ile staj çalışması için gittikleri Almanya’dan döndü.

  Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY’u makamında ziyaret eden Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin KIVRAK, Okul Müdürü Selim ARPACI, Müdür Yardımcısı Emine ATAY ve Refakatçi Öğretmen Hatice MUTLU ile öğrenciler Avrupa Birliği Erasmus+ Proje çalışmaları hakkında GÜRSOY´a bilgi verdi.

 

  GÜRSOY, Avrupa Birliği Proje çalışmalarına katkılarından dolayı Okul Müdürü Selim ARPACI ve diğer idarecilere teşekkür ettikten sonra şunları söyledi: "Avrupa’nın teknolojik açıdan ilerlemesinin temel nedeni çok okumak ve çok çalışmaktır. Esasen İslam dininin temel prensibi "oku" emridir. Hepimiz, ülkemizin büyümesi ve kalkınması için çok okumak ve çok çalışmak zorundayız. Bu proje çalışmasının farklılıkları görmek adına faydalı olduğunu hususunu özellikle belirtmek istiyor, bu çalışmada emeği geçen herkesi kutluyorum" 

 

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.