KONYA
ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
![Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2019_03/26164554_kk.jpg)
İlçemiz Müdürler Kurulu toplantısı 26/03/2019 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Altunyaldız’ın başkanlığında Ticaret Odası Toplantı Salonunda yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve ilçedeki resmi/özel okul/kurum müdürleri katıldı. Toplantı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Altunyaldız’ın konuşması ile başladı. Toplantıda eğitime katkılarından dolayı Belediye Başkanı Mehmet Oğuz’a plaket verildi.