KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Liseler Arası Münazara Yarışması

     26/10/2015 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çumra Belediye Başkanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında, ilçemiz Çumra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile İçeriçumra Anadolu İmam Hatip Lisesi 27/10/2015 Salı günü yarışmışlardır.       Okullarımızdan İçeriçumra Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri "Başarıya ulaşmak için zeka önemlidir.", Çumra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ise "Başarıya ulaşmak için çalışmak önemlidir." konularında yarışmışlardır. Yarışma sonunda Çumra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi bir üst tura çıkmıştır.
Liseler Arası Münazara Yarışması

 

 

 

 

Liselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara Yarışması

 

Liselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara Yarışması

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.