KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Liseler Arası Münazara Yarışması Protokolü

Liseler Arası Münazara Yarışması Protokolü

 

       Medeniyet Okulu Projesi kapsamında Çumra Kaymakamlığı himayesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çumra Belediye Başkanlığı arasında Liseler Arası Münazara Yarışması protokolü 26/10/2015 tarihinde imzalanmıştır.

       Protokol kapsamında başlatılan Liseler Arası Münazara Yarışmasında; öğrencilerin özgüven ve sorumluluk duygularını geliştirmek, toplum içinde kendilerini sözlü olarak ifade edebilmelerini sağlamak, özgün fikir üretebilme ve karşılaştıkları problemlere çözüm bulma yeteneklerini geliştirmek, mantık yürütme, tezler ortaya koyma ve antitezler üretme konusunda becerilerini geliştirmelerine ortam hazırlamak amaçlanmaktadır.

       27/10/2015 tarihinde başlayan yarışmalar her Salı ve Çarşamba günü Çumra Belediye Düğün Salonu’nda devam etmekte olup, yarışmalar tüm lise türlerini kapsamaktadır.

      09/12/2015 tarihinde sona erecek yarışmada; yarışmaya katılan her okula katılım belgesi verilecek, finale kalan öğrenciler 7-17 Aralık Şeb-i Arus törenlerine götürülecek ve dereceye giren öğrenciler Çumra Belediyesi tarafından ödüllendirilecektir.

Liselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara YarışmasıLiselerarası Münazara Yarışması Liselerarası Münazara Yarışması Liselerarası Münazara Yarışması Liselerarası Münazara Yarışması

Liselerarası Münazara Yarışması Liselerarası Münazara Yarışması Liselerarası Münazara Yarışması

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı Kat 4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92 447 12 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.