KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Dijital Bilgi Yarışması

İlçemizde Dijital Bilgi Yarışması
İlçemizde Dijital Bilgi Yarışması

        İlçemizde 20/04/2019 tarihinde Abdulhamit Han Bilge Hanesinde Cuma günü 4.Sınıf Öğrencilerimize yönelik Dijital Bilgi Yarışması Düzenlenmiştir.

      Yarışma; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin KIVRAK, Belediye Başkan Yardımcımız Hüseyin ALAGÖZ, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet YEŞİLTAŞ, Şube Müdürümüz Ahmet BAHAR ile İdareci, öğretmen ve öğrencilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

     Öğrencilerimize Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanlarından toplam 30 soru sorulmuştur.Yarışmalar Web 2.0 araçlarından Kahoot ortamında hazırlanan çoktan seçmeli sorular sorulmuştur.

       Yarışmada dereceye giren okullarımız ödüllendirilmiştir.

       Yarışmayı organize eden Abdullah Tenekeci İlkokulu Müdürü Ömer Ali ÇİÇEK ve Sınıf Öğretmeni Ayşe ALBAYRAK ile soru hazırlama ve juri üyeliği görevlerini yürüten Abdullah Tenekeci İlkokulu İngilizce Öğretmeni Fatma AYDIN´a Okçu Şehit Mehmet Kefeli İlkokulu Sınıf Öğretmenleri Serpil ÖZMERZİFONLU, HASAN DEMİRGÜL ve Ayşenur YILMAZ´a ve yarışmaya katılan tüm okullarımıza ve öğretmenlerimize  teşekkür ederiz.

                                                    Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

24-04-201824-04-201824-04-201824-04-2018

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.