KONYA
ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Okullarına ziyaret.
Okul Ziyaretleri..![İlçemiz Okullarına ziyaret.](/meb_iys_dosyalar/2018_11/16135527_IMG_9733.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ALTUNYALDIZ ve Şube Müdürümüz Mümün BULUT;
İlçemiz Okullarından Merkez Atatürk İlokulu, İhsan Çetinkaya Ortaokulu, Çumra Anadolu Lisesi Arıkaören İlkokulu-Ortaokulu, Adakale İlkokulu, Uzunkuyu İlkoklu-Ortaokulu ve Sürgüç Dede Mehmet Barut İlkokullarını ziyaret ederek Okul Yöneticilerimiz ve Öğretmenlerimizle istişare toplantıları yapılmış, Okullarımızın genel durumları hakkında bilgi almışlardır.