KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SEDAT ÇUMRALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İSPANYA'YA GİDİYOR

  Müdürlüğümüze bağlı Çumra Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, '2022 Mesleki Eğitim Akreditasyonu' isimli Erasmus + projesi kapsamında İspanya'nın Sevilla kentine gidiyor.
SEDAT ÇUMRALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İSPANYA'YA GİDİYOR

 

          Müdürlüğümüze bağlı Çumra Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri alanı 11. Sınıfta eğitim gören 5 öğrencimiz ve bir sorumlu öğretmenimiz, mesleki becerilerini geliştirmek amacıyla proje ortağı Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte,  '2022 Mesleki Eğitim Akreditasyonu' isimli Erasmus + projesi kapsamında 21 Mayıs-10 Haziran 2023 tarihleri arasında İspanya'nın Sevilla kentine staj görmeye gidiyor.

 

Projeyi geliştiren öğrencilerimiz, sorumlu öğretmenimiz ve okul müdürü Emin DİZDAR yurt dışına çıkmadan önce Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ALTUNYALDIZ'ı makamında ziyaret ettiler. Öğrencilerimizin bu başarısını tebrik eden Altunyaldız, İspanya'da da ülkemizi ve Konya'mızı en iyi şekilde temsil edeceklerini dile getirerek; öğrencilerimize olan güvenini yineledi.

 

Projenin geliştirilmesinde emeği geçen okul idaresine, sorumlu öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür eder, başarılar dileriz.

 

18-05-202318-05-2023

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı Kat 4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92 447 12 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.