KONYA
ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCIMIZ ÇUMRA´DA
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCIMIZ ÇUMRA´DA](/meb_iys_dosyalar/2019_04/19145847_mamYet.jpg)
İl milli Eğitim Müdür yardımcısı sayın Servet Altıntaş ilçemizdeki okulları ziyaret etti. İlçe kaymakamımız Sayın Hüseyin ECE ve Milli Eğitim müdürümüzSayın Mehmet Altunyaldız´ı ziyaret ederek başladığı proğramına, Kız Anadolu İHL, Merkez Atatürk Ortaokulu ve Kitap Fuarımız da incelemelerde bulundu. Okullarımızda öğretmenlerimiz ile sohbet etti ve e twinnig proje sergisini gezdi.Kendilerine ilçemiz adına teşekkür ederiz.