KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

"DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ" İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLDİ.
3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ;


 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Müdürlüğümüzün koordinesinde "Farkındalık Etkinliği" yapıldı. 3 Aralık 2018 tarihinde 10:30´da Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirildi.Programa, İlçe Kaymakamımız Hüseyin ECE, daire Amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan progrmada günün anlamına ilişkin konuşmalar yapıldı.Programda konuşan İçeriçumra Gökkaya İlkokulu Müdürü Gökhan BİROL; "Bizler önce insan diyen, insanı yaratılmışların en kıymetlisi olarak gören yüce bir inancın ve insanı yaşat ki devlet yaşasın fikrini medeniyet ülküsünün ana teması yapmış bir mirasın temsilcileriyiz." dedi.Daha sonra konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ALTUNYALDIZ; " Engelliler gününün önemi ve engelliler için yapılması gerkenleri söyleyerek katılımcılara ve emeği geçenlere teşekkür etti..

İlçemizdeki okullarımızın bünyesindeki bulunan özel eğitim alt sınıflarında eğitim gören özel eğitim öğrencilerimizin öğretmenleri eşliğinde hazırladıkları gösteriler ilgiyle izlendi.

Programdan sonra Belediyemizin katılımcılara yemek ikramı olmuştur.

Müdürlük olarak organizasyonda emeği geçen tüm okullarımıza ve katılımcılara teşekkür ederiz.

 

04-12-201804-12-201804-12-201804-12-2018

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı Kat 4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92 447 12 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.