KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uyuşturucu İle Mücadele ve Okullarımızın Güvenlik Toplantısı

İlçemizde Uyuşturucu İle Mücadele ve Okullarımızın Güvenlik Toplantısı Yapıldı.
Uyuşturucu İle Mücadele ve Okullarımızın Güvenlik Toplantısı

13-09-201713-09-2017
Çumra İlçemizde Kaymakamımız Uğur KALKAR Başkanlığında; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, İlçe Eminyet Müdürümüz, Jandarma Komutanımız, Okul Müdürlerimiz, Muhtarlarımız ile birlikte geniş çaplı uyuşturucu ile mücadele ve güvenlik toplantısı yapılmıştır.Toplantıya onur konuğu olarak Konya Ak Parti Milletvekilimiz Sayın Hüsnüye ERDOĞAN teşrif etmiş olup toplantının önemini dile getirmiştir.

  Toplantıda söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin KIVRAK yeni eğitim yılının hayırlara vesile olması dileklerini dile getirerek konuşmasını başlamış; Taşıma araçları konusunda, okul müfreadtları ve Öğrencilerimizin güvenliği ve uyuşturucu ile mücadele konularında katılımcılara bilgi vermiş İlçemiz bünyesinde okullarda alınan güvenlik tedbirleri ile görüşlerini sunmuştur.Sözü daha sonra Çumra Belediye Başkanımız Hüseyin ALAGÖZ´e bırakmıştır.

 Konuşmalarını yapmak üzere sırasıyla Belediye Başkanımız, Emniyet Müdürümüz, Jandarma Komutanımız ile Okul Müdürlerimiz Mustafa ÖZTÜRK, İbrahim KARAÇAY ve Baraj Mahalle Muhtarımız İlçemizdeki çeşitli sıkıntıları dile getirerek gerekli istişareler yapılmış,İlçe Kaymakamımız UĞUR KALKAR´ın verimli bir toplantı yapıldığını dile getirmesi ile  kapanış ve katılımcılara teşekkür etmesi ile bitirilmiştir.

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.