KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE EĞİTİM ÖĞRETİM SÜRECİNİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

           20 Nisan 2016 tarihinde ilçemiz kaymakamı Uğur KALKAR başkanlığında jandarma Komutanı Yüzbaşı Halil İŞLER, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Mithat ÖZKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin KIVRAK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hikmet ASAR, 30 ortaokul müdürü, 1 özel temel lise olmak üzere 14 lise müdürü ile Çumra ilçesinde eğitim öğretimde genel değerlendirme toplantısı Altınpark Konferans salonunda yapıldı.
 İLÇEMİZDE  EĞİTİM ÖĞRETİM SÜRECİNİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İlçemiz kaymakamı Uğur KALKAR, Toplantının hayırlara vesile olması temennisi ile toplantıyı açmıştır. Her zaman daha iyisini, daha kalitelisini yapmanın mümkün olduğunu, “dünyanın en gelişmiş insan yapısını oluşturmanın temel amacımız” olduğunu ifade ettiler. Bu toplantıda da bu yıl sonu ve gelecek yıl için neler yapabilirizi konuşmak için toplanmış bulunduklarını ifade ederek şube başkanlarına söz vermiştir.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin KIVRAK, amacımız eğitim ve öğretimi birlikte ortaya çıkarmak, iyi davranışların kalıcı olması eğitimin yanında öğretimi birlikte yürüteceklerini ifade etmişlerdir.

İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Mithat ÖZKAN, “güvenli okul, güvenli eğitim ilkesi ile her okul için bir güvenlik irtibat görevlisi bulunduğunu, eğitimciler için elimizden ne geliyor ise bunun fedakârlığını yapmaya hazır olduklarını ifade etmişlerdir.

Jandarma Komutanı Yüzbaşı Halil İŞLER, “güvenli okul, güvenli eğitim ilkesi ile her okul için bir rütbeli askere zimmetlendiğini, eğitim meselesi memleket meselesi olduğunu, 24 saat sizlerle beraber eğitim öğretimde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını ifade etmişlerdir.

Her okul müdürü tek tek söz alarak okulu hakkında genel bildi ve değerlendirmelerde bulunarak geleceğe ilişkin görüşlerini paylaştı.

 

 

09-05-201609-05-201609-05-201609-05-2016

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı Kat 4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92 447 12 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.