KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin hazırlamış olduğu sosyal sorumluluk projesi  Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin Kıvrak ve İlçe Özel Büro sorumlusu H.Hüseyin Öcal ´ın katılımı ile 18.04.2016 Pazartesi günü gerçekleştirildi. 
MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Yenimescit ilkokuluna yapılan gezide görülmeye değer anlar yaşandı. Çumra Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, ilkokul öğrencilerine diş fırçalama ve el yıkama teknikleri hakkında sunumlar yaparak videolarla destekledi. Bu sunumlar esnasında öğrencilere diş fırçası ve diş macunu dağıtıldı. Daha sonra çocuklara yemek ikramı yapılarak hepsiyle özel olarak ilgilenildi. Yemekten sonra her bir öğrenciye hediyeler verildi. Bütün çocukların yüzündeki sevinç ve mutluluk gözden kaçmadı.

 Ayrıca yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için öğrencilere kıyafet dağıtıldı. Yardımlaşmanın verdiği birlik ve beraberlik duygusuyla sınıflar hep birlikte süslendi. Çocukların yüzüne yerleşen o masum tebessüm hiç unutulmamak üzere herkesin hafızasına kazındı. Bu proje ihtiyaç sahibi öğrencilere büyük bir heves, mutluluk, özgüven oldu ve en önemlisi kendilerini değerli hissetmelerini sağladı.

Çumra Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Müdürü Mustafa Öztürk "Yolculuk anında ve sonrasında hiç yalnız bırakmayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin Kıvrak’a ve İlçe Özel Büro sorumlusu H.Hüseyin Öcal’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi.

Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak  sosyal sorumluluk projesine verdikleri destekten dolayı  Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğüne teşekkür ederiz.

 

 

 

 

25-04-201625-04-201625-04-201625-04-2016

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.