KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZ YAZAR BULUŞMALARI´NDA

         İlçemizde Medeniyet Okulu ve Ekip 42 projeleri kapsamında Yazar Buluşmaları programı gerçekleştirildi. Program kapsamında Yazar Duran Çetin, İlçemiz okullarından Merkez Atatürk Ortaokulu, Özkan Atik İmam Hatip Ortaokulu, Mustafa Onbaşı Ortaokulu, Abdullah Tenekeci Ortaokulu ve Saliha Onbaşı Ortaokulu 5.Sınıf öğrencileri ile bir araya geldi. 
ÖĞRENCİLERİMİZ YAZAR BULUŞMALARI´NDA

       Yazarın özgeçmişinin anlatıldığı, yazar ve öğrenciler arasında sohbet havasında geçen programda yazarımız öğrenciler için kitaplarını imzalamıştır.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin Kıvrak’ta yazara bu keyifli sohbeti için tüm öğrenci ve öğretmenler adına teşekkür ederek, çiçek takdim etmiştir. 

YAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARIYAZAR BULUŞMALARI

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı Kat 4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92 447 12 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.