KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Etkinlikleri

İlköğretim Haftası Etkinlikleri

         İlçemizde, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı ilköğretim haftası etkinlikleri 28/09/2015 Pazartesi saat 10:30 da İlçe Milli Eğitim Müdürü, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve öğrencilerin katılımı ile çelenk sunma töreniyle başladı.

         İlköğretim haftası 01/10/2015 Perşembe günü saat 10:00 da Şehit Koçak İlkokulunda coşkuyla kutlandı.

        Okul Müdürü Cengiz Akan’ın açılış konuşmasına müteakip, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Celalettin Kıvrak yaptığı konuşmada, 2015-2016 eğitim öğretim yılının hayırlı, başarılı ve ülkemiz genelinde huzur içerisinde geçmesini diledi.

        İlçe Kaymakamımız Sayın Uğur Kalkar: ‘Hayatta başarılı olmanın yolu okullardan geçer. Eğitim, doğunca başlayan ve ölünceye kadar devam eden bir süreçtir. Bu süreç hepimizin nasıl bir insan olacağını, gerek mesleki, gerekse kişilik olarak nasıl bir yapıya kavuşacağını belirler. Bu nedenle öğretmenlerimiz, velilerimiz ve biz idareciler daha fazla özveri ve gayret içerisinde çalışmalıyız. Öğretmenlerden gayret ve özveri bekliyoruz. Bu cevherin de öğretmenlerde var olduğunu biliyoruz. Kaymakamlık olarak okullarımızın daha başarı dolu ve daha güvelinilir ortamlar olması için elimizden geleni yapacağız’ dedi. Son olarak ‘2015-2016 eğitim- öğretim yılının Konya’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını ve başarılı geçmesini’ diledi.

Program, Şehit Koçak İlkokulu öğrencileri tarafından okunan şiirler ve hazırlanan folklor gösterilerinin sergilenmesi ile sonlandırıldı.

İlköğretim haftası kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri okulları ziyaret etmeye devam ediyor.

İlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretimİlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.