KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışması´nda Büyük Başarı

Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışması´nda Büyük Başarı

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından 6.Uluslararası Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmasının İl Finali 04 Nisan 2015 tarihinde Tahir Büyükkörükçü Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilmiştir.

 

İlçemiz Alibeyhüyüğü Anadolu İmam Hatip Lisesi adına Arapça şiir okuma kategorisinde yarışmaya katılan 2013-2014 eğitim öğretim yılınında da İl ve Bölge Birincisi olan 11/A sınıfı öğrencisi Sıdıka ERKMEN bir başarıya daha imza atarak 2. sefer bu yarışmayı 100 tam puan  alarak şampiyon olmuştur.

 Bu başarının kazanılmasında emeği geçen Arapça öğretmenimiz Süleyman GÜR başta olmak üzere, veli ve okul müdürlüğümüze teşekkür ederiz.

Ayrıca 02 Mayıs 2015 tarinde Burdur ilinde yapılacak olan Bölge Yarışması´nda İlimizi temsil edecek öğrencimize başarılar diliyoruz.

 

Arapça Etkinlik YarışmasıArapça Etkinlik YarışmasıArapça Etkinlik YarışmasıArapça Etkinlik YarışmasıArapça Etkinlik YarışmasıArapça Etkinlik Yarışması

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.