KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart Şehitleri Anma Günü Etkinlikleri

    18 Mart 2015 Çarşamba Günü saat 10:30´da Çelenk Sunma Programı ile başlayan etkinlikler, Şehitlik ziyareti, ve salon programı devam etmiştir.  Salon programında ayrıca 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma etkinlikleri kapsamında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilerde ödüllendirilmiştir. Çumra Düğün Salonundaki program Çumra Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanmıştır.  Programa İlçe Kaymakamı Sayın Alpaslan YILMAZ, Belediye Başkanı Sayın Dr. Mehmet OĞUZ, Garnizon Komutanı Halil İŞLER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin KIVRAK, okul müdürleri, çok sayıda öğretmen, öğrenci ve Çumra halkı katıldı.          Programa İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlandı. Kuran’ı-Kerim Tilavetinden sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Okul Müdürü Adem DOĞAN yaptı. Selamlama konuşmalarını Garnizon Komutanı Halil İŞLER ve Belediye Başkanı Dr. Mehmet OĞUZ yaptı. Programda öğrencilerinin hazırladığı şiirler, şehit çocuğun mektubu, “Gidenlerin Ardında” isimli tiyatro gösterisi sunuldu. Çumra Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı program izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Özellikle tiyatroyu izleyenler gözyaşlarına hâkim olamadılar.
18 Mart Şehitleri Anma Günü Etkinlikleri

18 Mart18 Mart18 Mart Şehitler Günü18 Mart Şehitler Günü18 Mart Şehitler Günü18 Mart Şehitler Günü18 Mart Şehitler Günü18 Mart18 Mart

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.