KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Evde Eğitim Ziyareti

    26 Şubat 2015 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin KIVRAK, özel eğitimden sorumlu Şube Müdürü Hikmet ASAR, Saliha Onbaşı Ortaokulu Müdürü İbrahim KARAÇAY, Müdür Yardımcısı Yasin ÇELİK ve evde eğitim öğretmeni Raziye SARIKAYA, evde eğitim hizmetinden yararlanan öğrenci Betül TEMİZ’i evinde ziyaret edip doğum gününü birlikte kutladılar.
Evde Eğitim Ziyareti

 

 

Evde eğitim hizmeti ile ilgili öğrencinin anne ve babası memnuniyetlerini dile getirdiler. Öğrenci velisi, Milli Eğitim camiasına evde eğitim çalışmaları konusunda teşekkürlerini dile getirdi.

 

Evde eğitim hizmetinden yararlanan öğrenci Betül Temiz’in duygu ve düşünceleri kendi yazdığı şekliyle şöyledir:

Bugün sabah öğretmenimle ders yaparken öğretmenime bir telefon geldi. Öğretmenim telefonla konuşurken çok heyecanlanmıştım. Bişey oldu sandım. Daha sonra dersimiz bitti ve öğretmenim gitmişti. Saat üç buçuk gibi odama birden öğretmenim girdi. Heyecanlandım çünkü öğretmenimi bu saatte beklemiyordum. Daha sonra öğretmenimin arkasından beş kişi daha girince daha çok heyecanlandım ve merak ettim. Öğretmenim ve diğer öğretmenler doğum günümü kutladılar. Onlara çok çok teşekkür ettim ve öğretmenime onu çok sevdiğimi söyledim. İlk defa evime gelerek bana süpriz yapıldığı için çok duygulandım. Öğretmenimle birlikte doğum günü pastamı kestik. Daha sonra öğretmenim hediyemi verdi. İkimizin fotoğrafını çerçeve yaptırmış bide hikaye kitabı almış bana çok sevindim. İlk defa bu kadar mutlu oldum. Böyle bir öğretmenim olduğu için çok mutluyum ve öğretmenimi çok seviyorum.

 

                                                                                                                                                       Betül TEMİZ

 

Evde EğitimEvde EğitimEvde EğitimEvde EğitimEvde EğitimEvde EğitimEvde EğitimEvde EğitimEvde Eğitim 

 

 

 

 

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.