KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çumra`lı Genç Taekwondocular İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Ödüllendirildi

Çumra`lı Genç Taekwondocular  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Ödüllendirildi

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Taekwondo Salonunda yapılan Okullararası Genç Erkekler-Genç Kızlar Müsabakası’nda 52 kiloda Çumra Anadolu Lisesi öğrencisi Sefa Ceren KOYUNCU İl birincisi ve 68 kiloda Zeynep TAŞCI İl üçüncüsü, 46 kiloda Çumra Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencisi Eşemen ÇOBAN İl birincisi ve 59 kiloda Şevval SARILAR İl ikincisi olmuştur. İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin KIVRAK öğrencilerimizi makamında kabul ederek hediyelerini takdim etmiştir. Öğrencilerimizi bu başarılarında emeğe geçen başta antrenör Celil YILMAZ ve velilerimiz olmak üzere herkese teşekkürlerimizi sunarız. Öğrencilerimizin göstermiş oldukları bu başarıların hem spor hayatlarında hem de eğitim öğretim hayatlarında da devam etmesini dileriz.

Anadolu LisesiAnadolu LisesiAnadolu LisesiAnadolu LisesiAnadolu LisesiTaekwandoTaekwandoTaekwandoTaekwandoTaekwandoTaekwando

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.