KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"HAYDİ BİL BAKALIM" BİLGİ YARIŞMASINDA ÜÇHÜYÜK ORTAOKULU FİNALDE İLÇEMİZİ TEMSİL EDECEK

    Haydi Bil Bakalım  bilgi yarışmasında daha önce ilçemiz okulları arasında   Çumra ilçe birincisi olan Üçhüyük Ortaokulu öğrencileri Merve KOCATAŞ, Neslihan EVMEZ  ve  Hayrunnisa GÜNGÖR, 19.04.2016 Salı  günü Konya Büyükşehir Mevlana Kültür Merkezinde yapılan   ilçeler  arası Haydi Bil Bakalım yarı final bilgi yarışmasında ilçemizi temsil ederek Doğanhisar,Yunak ve Karatay rakiplerini elemiş adlarını final yarışmasına  yazdırmışlardır.  


    Nefeslerin tutulduğu, kıran kırana geçen yarışmada Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin KIVRAK ve Çumra İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hikmet ASAR yarışmaya katılan öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik ettikten sonra adını finale yazdıran Üçhüyük Ortaokulu öğrenci, öğretmen ve idarecilerini tebrik edip sevinçlerine ortak oldular.

    Çumra  İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin Kıvrak sosyal ve sportif her alandaki başarının yanında ve destekçileri olacaklarını belirterek Çumra’yı eğitim alanında yıldızı parlayan ilçe yapma niyetinde olduklarını ifade etti.

    İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak   Üçhüyük Ortaokulu öğrencilerini,    idarecilerini,  öğretmenlerini  ve  öğrencilerimizin   velilerini  tebrik ediyor, 26.04.2016 tarihinde   finalde   Akşehir ve Ereğli rakiplerine karşı yarışacak olan  Üçhüyük Ortaokulu öğrencilerinin başarılarının devamını dileriz.

 

22-04-2016

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.