KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYDİ BİL BAKALIM BİLGİ YARIŞMASI FİNALİ YAPILDI

    İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çumra Belediye Başkanlığı işbirliği ile Medeniyet Okulu Projesi kapsamında düzenlenen Ortaokullar arası “Haydi Bil Bakalım” Bilgi Yarışmasının finali 08 Şubat 2016 tarihinde Çumra Belediye Düğün Salonunda yapıldı.
HAYDİ BİL BAKALIM BİLGİ YARIŞMASI FİNALİ YAPILDI

     25 Ortaokul ve 5 İmam Hatip Ortaokulu olmak üzere toplam 30 ortaokulun yarıştığı yarışmalar; 22 Aralık 2015 tarihinde başlamış ve haftada 3 gün (Pazartesi, Salı, Çarşamba) gerçekleştirilmiştir. 6. Sınıf öğrencilerinin katıldığı yarışmalarda her yarışmada 3 okul yarışmış ve birinci olan okul bir üst tura çıkmıştır.

    Yapılan yarışmalar sonucunda Üçhüyük Ortaokulu, Okçu Şehit Mehmet Kefeli Ortaokulu ve Türkmencamili Ortaokulu öğrencileri 08 Şubat 2016 Pazartesi düzenlenen finalde yarışmışlar ve Üçhüyük Ortaokulu öğrencileri yarışmayı kazanarak İlçe birincisi olmuştur.

    Program sonunda finale katılan 3 okulun öğrencileri Çumra Belediyesi tarafından ödüllendirilmiştir. Ayrıca Finalde ilçe birincisi olan Üçhüyük Ortaokulu Konya Büyükşehir Mevlana Kültür Merkezinde yapılacak ilçeler arası Haydi Bil Bakalım Bilgi yarışmasında ilçemizi temsil edecektir.   

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Üçhüyük Ortaokulu öğrencilerini,idarecilerini,öğretmenlerini ve öğrencilerimizin velilerini  tebrik ediyoruz.Konya  ilimizde de ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine yürekten inanıyor  ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması Finali

 

 

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.