KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇUMRA SEDAT ÇUMRALI MTAL KANTİN İŞLETME İŞİNE AİT KİRALAMA İŞLEMLERİ İHALE İLANI

  Madde 1: İhale konusu İş; Çumra Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kantini, 09/02/2012  tarihli Milli Eğitim Bakanlığı Okul Aile Birliği Yönetmeliği çerçevesinde üçüncü şahıslara kiralamak suretiyle işletilecektir.   Madde 2:  Söz konusu okul  08/09/1993 tarih ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 35. maddesinin (d) bendi ve 51. Maddesinin (g) bendine göre kapalı zarf ve pazarlık usulü ile kiraya verilir ve kiralamada taraflarca sözleşme düzenlenir.   Madde 3: Teklife ve pazarlığa konu olan Kantinin bulunduğu;   a) Kurumun adı        : Çumra Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi   b) Bulunduğu İl/İlçe  : Konya/Çumra   c) İhalenin yapılacağı tarih : 15/10/2021 CUMA günü Saat :14:30 de   d) İhale Yapılacağı Yer : Çumra Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi            NOT: İş bu ilan Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Çumra Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  ilan panolarında ve Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çumra Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi resmi internet sitesi adreslerinde, ayrıca Çumra Belediye ilan servisinden ilan edilecektir.         İHALEYLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLER VE İHALE İLE İLGİLİ EVRAKLAR   OKUL İDARESİNDEN ÖĞRENİLEBİLİR.       Keyfiyeti ilan olunur.  
ÇUMRA SEDAT ÇUMRALI MTAL KANTİN İŞLETME İŞİNE AİT KİRALAMA İŞLEMLERİ İHALE İLANI

 

Madde 1: İhale konusu İş; Çumra Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kantini, 09/02/2012  tarihli Milli Eğitim Bakanlığı Okul Aile Birliği Yönetmeliği çerçevesinde üçüncü şahıslara kiralamak suretiyle işletilecektir.

 

Madde 2:  Söz konusu okul  08/09/1993 tarih ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 35. maddesinin (d) bendi ve 51. Maddesinin (g) bendine göre kapalı zarf ve pazarlık usulü ile kiraya verilir ve kiralamada taraflarca sözleşme düzenlenir.

 

Madde 3: Teklife ve pazarlığa konu olan Kantinin bulunduğu;

 

a) Kurumun adı        : Çumra Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

b) Bulunduğu İl/İlçe  : Konya/Çumra

 

c) İhalenin yapılacağı tarih : 15/10/2021 CUMA günü Saat :14:30 de

 

d) İhale Yapılacağı Yer : Çumra Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

 

 

 

 

 NOT: İş bu ilan Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Çumra Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  ilan panolarında ve Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çumra Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi resmi internet sitesi adreslerinde, ayrıca Çumra Belediye ilan servisinden ilan edilecektir.

 

   

 

İHALEYLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLER VE İHALE İLE İLGİLİ EVRAKLAR

 

OKUL İDARESİNDEN ÖĞRENİLEBİLİR.

 

 

 

Keyfiyeti ilan olunur.

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.