KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇUMRA MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN VEFALI DAVRANIŞ

ÇUMRA MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN VEFALI DAVRANIŞ

 

Çumra Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Çumra Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ettiler. Beraberindeki öğretmenlerle birlikte Çumra Rehabilitasyon Merkezi ´ne gelen öğrenciler, rehabilitasyon merkezi sakinleriyle sohbet edip yanlarında getirdikleri saz ve gitar eşliğinde şarkılar söyleyerek mini bir konser verdiler. Rehabilitasyon Merkezi sakinlerinin de öğrencilere eşlik etmesiyle birlikte bir bayram havası yaşandı. Ayrıca öğrenciler kurumun fiziki şartlarını ve olanaklarını inceleyerek mesleki becerilerine katkıda bulundular.

Okulların sosyal bir kurum olduğunu bu yüzden içinde bulunduğu çevreye karşı önemli sorumluluklarının bulunduğunu ifade eden ve bu ziyaretlerin çok anlamlı olduğunu söyleyen Okul Müdürü Mustafa ÖZTÜRK: “Öğrencilerimizin ve onlara rehberlik eden öğretmenlerimizin bu örnek davranışları, hassasiyetleri bizleri ziyadesi ile memnun etti ve duygulandırdı. Bu güzel çalışmaya öncülük eden öğretmen ve öğrencilerimi yürekten kutluyorum” dedi.

Mevlana MTAL RehabilistasyonMevlana MTAL RehabilistasyonMevlana MTAL Rehabilistasyon

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı Kat 4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92 447 12 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.