KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇUMRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ´NDEN TAŞIMALI EĞİTİM SEMİNERİ

ÇUMRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ´NDEN TAŞIMALI EĞİTİM SEMİNERİ

 
 

2014-2015 eğitim-öğretim dönemi taşımalı eğitim (ilköğretim/lise/özel eğitim) kapsamında ilçemizde hizmet veren araç sürücüleri ve rehber personele yönelik 28/01/2015 tarihinde, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda saat:09:00´da “Taşımalı Eğitim Semineri” verilmiştir.

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ziya TAŞ’ın başkanlığında; Anadolu Lisesi Müdürü Emre ARMUTLUKUYU, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü (taşımalı eğitimden sorumlu) Şefi Hasan GÜZEL, Merkez Atatürk Ortaokulu Rehber Öğretmeni Ramazan ÜNAL, İlçe Garnizon Komutanlığından J. Kd. Bş.Çvş  Kerim ÇERİ, J. Uzm. Çvş. Mustafa SEMERCİ, İlçe Emniyet Müdürlüğünden Ahmet DEMİRTAŞ ve araç sürücüleri katılmışlardır.

Seminerde; ilçemizde bir önceki yılda yapılan taşımalı eğitim uygulamaları değerlendirilmiş, 2014-2015 eğitim öğretim döneminde taşıma yapan araç sürücülerine; uyması gereken trafik kuralları, araçların donanımlarının durumu, öğrencilere karşı davranışları, geliş-gidiş saatlerine uyulması, sürücü hataları, okul, aile ve sürücülerin işbirliği içinde olması konuları işlenmiş, seminerin sonuna doğru karşılıklı fikir alış-verişinde bulunulmuş, sorusu olanlara açıklamalar yapılarak aydınlatılmış, eğitim öğretim döneminin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi, öğrencilerin güvenli bir şekilde taşınması, sorunların ilgili birimlerle paylaşılması, yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve gerekli tedbirlerin alınması hatırlatılarak katılanlara teşekkür edilmiş ve seminer sonlandırılmıştır.

Taşımalı Eğitim SeminerTaşımalı Eğitim SeminerTaşımalı Eğitim SeminerTaşımalı Eğitim Seminer

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.