Bu Haftaki Okul Ziyaretleri...
Okul Denetimlerine Devam..![Bu Haftaki Okul Ziyaretleri...](/meb_iys_dosyalar/2018_12/26161603_20181225_112147.jpg)
İlçemizdeki okullar; Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ALTUNYALDIZ tarafından denetlenmeye devam edildi.
Bu hafta İlçemizde faaliyet gösteren Hafızlık İmam Hatip Ortaokulu; Tahtallı İlkokulu; Yenimescit İlkokulu; Apasaraycık Şehit Piyade Onbaşı Hasan İlkokulu ve Apa İmam Hatip Ortaokullarımızda incelemelerde bulunuldu.
Öğretmen ve öğrencilerle sohbet edildi; bilgi alışverişinde bulunuldu.Okullarımızın ihtiyaçları yerinde belirlenerek eksiklikler giderilmeye çalışıldı.