KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bu Benim Eserim Proje Yarışması

Bu Benim Eserim Proje Yarışması

 

Çumra Türkmenkarahüyük Ortaokulu;

 

Sosyal Bilgiler öğretmeni Tarık ÇÖMLEK ve Fen  Bilimleri öğretmeni Latife Nur CANAN koordinatörlüğünde; birbirinden yaratıcı ve özgün Matematik Projeleri ile MEB ve TÜBİTAK destekli düzenlenen ortaokul öğrencilerine yönelik X. Matematik ve Fen Bilimleri “Bu Benim Eserim” Proje Yarışması’na katılmaya hak kazanarak 05 – 06 Mayıs tarihleri arasında Konya’daki Bölge Finalinde ilçemizi temsil etmiştir.

 


"Bu Benim Eserim" proje yarışmasına;

 

Sosyal Bilgiler öğretmeni Tarık ÇÖMLEK koordinatörlüğünde;

 

  • Rabia TÜRK’ün “Karematiksel Yazı Tipi”

 

  • Gülnur ÖKSÜZ’ün “Dikdörtgensel Bölgeyi Karesel Bölgeye Ayırma”

 

Fen – Bilimleri öğretmeni Latife Nur CANAN koordinatörlüğünde;

 

  • Havvanur KOYUNCU’nun “Çokgenlerle Aritmetiksel Örüntüler”

 

adlı projeleri ile ilçemizden yarışmaya katılan ve Bölge Finali’ne kalan tek okul olarak büyük bir başarı elde etti.

 

05 – 06 Mayıs tarihlerinde Galaport Kongre Merkezi’nde düzenlenen Bölge Finali’ne Türkmenkarahüyük Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri destek vermek üzere İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin KIVRAK ve Şube Müdürü Ziya TAŞ’da katılmış olup “Bu Benim Eserim” proje yarışmasında derece yapan öğrencileri ve emeği geçen öğretmenleri ve okul idarecilerini tebrik edip, başarılarının devamını dilemişlerdir.

Bu Benim Eserim YarışmasıBu Benim Eserim YarışmasıBu Benim Eserim YarışmasıBu Benim Eserim YarışmasıBu Benim Eserim YarışmasıBu Benim Eserim YarışmasıBu Benim Eserim YarışmasıBu Benim Eserim Yarışması

 

 

 

 

 

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.