KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BANA AB Yİ ANLAT BİLGİ YARIŞMASI İLÇEMİZDE YAPILDI

         “Öğrenciler  AB’yi Öğreniyor Projesi  kapsamında düzenlenen  “AB ‘yi öğreniyorum “   konulu bilgi  yarışması  ilçemizde 22 Mart 2016  Salı  günü  saat  10:00 da Altınpark  konferans salonunda  yapılmıştır.   Çumra Anadolu Lisesi yarışma ekibi  ilçemizde  birinci olmuş ve ildeki yapılacak olan yarışmada ilçemizi temsil edecektir.
BANA AB Yİ ANLAT BİLGİ YARIŞMASI İLÇEMİZDE  YAPILDI

       Yarışma  programının  açılış konuşmasını yapan  Çumra  İlçe Mili Eğitim Müdürü  Sayın Celalettin Kıvrak   konuşmasında “ Bizler sadece AB ‘yi değil dünyayı öğrenmeli ve tanımalıyız.Ufkumuz her zaman geniş ve açık olmalı.Kendimizi dar   kalıplara hapsetmeyelim.Öncelikle İyi bir insan olmalı,sonrasında ülkemizin geleceğini  gökteki yıldızlar gibi parlatacak birer  yönetici  ve hizmetkârlar olmalıyız  “ dedi.

 

          Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  Şube Müdürü Hikmet Asar´ın   yarışma komisyon başkanı olarak katıldığı programa   Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisesi nden Ömer DEMİRHİNDİ ,Cumhuriyet Anadolu Lisesinden   Halil İbrahim Duran ,Çumra  Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesinden Osman Güven  ise    jüri üyeleri   olarak katıldı.Yarışma programının  sunuculuğunu Sedat Çumralı  Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi  Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni  Nurgül KARAARSLAN yaptı.

 

        Yarışmaya  Çumra Anadolu Lisesi ,Sedat Çumralı Anadolu Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi ve Çumra Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi müdürlüklerinden  birer sınıf izleyici olarak programa katıldı.

 

         İlçe düzeyinde birinci olan yarışma takımında bulunan öğrenciler; Mevlüdiye Sayaner,Çiğdem Bayrak,İpek Özbay  ve yedek   yarışmacı  Fatma  Sağlam olmak üzere yarışmada görevli danışman öğretmen  Nihansu Yurtseven dir.

 

         Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak  yarışmaya katılan öğrencilerimize ve okul müdürlüklerine  teşekkür eder,İlçemizde birinci olan Çumra Anadolu Lisesi Müdürlüğünü ve yarışma ekibini  başarılarından   dolayı tebrik ediyoruz. Ayrıca ildeki yarışmada ilçemizi temsil edecek  yarışma ekibine   başarılar diliyoruz.

 

 23-03-201623-03-201623-03-201623-03-201628-03-201623-03-201623-03-2016

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.