KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AĞAÇ SEVGİSİ VE ORMANIN ÖNEMİ KONULU RESİM YARIŞMASINDA KONYA 3 ÜNCÜSÜ OLDUK

Konya Orman Bölge Müdürlüğü ve Konya Büyükşehir Belediye  tarafından Dünya Ormancılık Günü münasebetiyle  Konya geneli “Ağaç Sevgisi ve Ormanın Önemi” konulu resim yapma yarışması düzenlendi. Bu  yarışmaya ilçemiz okullarından Karkın Atatürk İlkokulu   4/A sınıfı  öğrencisi Fatma Nur ÇAKICI  katıldı. İl Değerlendirme Kurulunun değerlendirmesi neticesinde Fatma Nur ÇAKICI  dereceye girip  Konya 3. sü olarak bizi gururlandırmıştır.     
AĞAÇ SEVGİSİ VE ORMANIN ÖNEMİ KONULU RESİM  YARIŞMASINDA KONYA 3 ÜNCÜSÜ OLDUK

              21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası’nda Selçuklu İlçesi Ardıçlı Mahallesi’nde  fidan dikme ve ödül töreni  düzenlendi.  Törene AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Konya Valisi Muammer Erol, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Hv. Plt. Tümg. Haluk Şahar, Konya Orman Bölge Müdürü Bekir Karacabey, Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel müdürü İsmail Selim Uzbaş, Büyükşehir Belediyesi ve Orman Bölge Müdürlüğü yöneticileri ve öğrenciler  katıldı.

 Ödül töreninde Fatma Nur Çakıcı ´ya ödülü verilirken  ayrıca öğrencimiz adına ağaçlandırma bölgesine 10 adet ağaç fidanı dikildi.  

 

Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencimizi bu başarısından dolayı tebrik ediyor ve başarısının devamlı olmasını diliyoruz.

  

 


25-03-201625-03-201625-03-201625-03-2016

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.