KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 NİSAN ULUSAL EĞEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI DOLAYISIYLA OKULLARIMIZDAN ANLAMLI ZİYARETLER

           23 Nisan Ulusal  Eğemenlik  ve  Çocuk Bayramı  dolayısıyla  ilçemizde  bulunan  okullardan   Çumra 125. Yıl Anaokulu    İlçe Mili Eğitim Müdürü Celalettin Kıvrak ´ı, Hüriyet İlkokulu İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Halil İşler´i ,  Nuri Tömtöm İlkokulu  ise  Çumra Belediye Başkanı  Mehmet Oğuz ´u makamlarında ziyaret ettiler.    
23 NİSAN ULUSAL EĞEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI DOLAYISIYLA OKULLARIMIZDAN ANLAMLI ZİYARETLER

24-04-2016

 

         Çumra 125.yıl Anaokulu idarecisi Feride Karadağ , Öğretmen Hatice Şimşek  ve üç öğrencileri Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin Kıvrak ‘ı makamında ziyaret ettiler.Celalettin Kıvrak  çocuklarla tek tek ilgilenip onları  makamında ağırladı.Müdürümüz Celalettin Kıvrak’ın çocuklara hangi şarkıları biliyorsunuz sorusu üzerine  Ceyda Kalkar adlı öğrenci 23 Nisan şarkısını söyledi.Elif Bardakçı  Öğretmenim adlı şiiri okudu.Göktuğ Ak adlı öğrenciylede sohbet etti.

         Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz   Celalettin Kıvrak   öğrencilere güzel temennilerde bulunarak ziyareti bitirdi.

 

24-04-2016

        23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde ilçemiz Hürriyet İlkokulu öğrencileri Müdür Yardımcısı Hasan TOPAL eşliğinde   İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı  Halil İŞLER’i makamında  ziyaret etti. 

        Öğrenciler makam koltuğuna sıra ile oturduktan sonra komutanımız iyi temennilerde bulunarak öğrencilere bayrağımızı hediye etti.

 

09-05-2016

 

         Konya´nın Çumra İlçe Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle makam koltuğunu Nuri Tömtöm İlkokulu öğrencisi Elayna Akbaş´a devretti.

        Belediye Başkanlığı makam koltuğuna oturan Elayna Akbaş, makamda bulunan misafirlerin "siz belediye başkanı  olsaydınız ne yapardınız" sorusuna, "Ben belediye başkanı olsaydım çocuklarımız için tüm mahallelerimize çocuk parkları yapardık,onlar için daha fazla spor alanlanı oluştururduk,yeşil alanları çocuklar için artırırdık" dedi. Akbaş, son olarak yayımladığı mesajında, "Milli Mücadeleye önderlik eden bir ruh ile 23 Nisan 1920´de açılan meclisimiz, kurulduğu andan bugüne kadar geçen 96 yıllık süre içerisinde devletimizin, Cumhuriyetimizin ve demokrasimizin en büyük teminatı olmuştur. Meclisimizin kurulmasıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bugün tüm dünya çocukları tarafından coşkuyla kutlanmaktadır. Bu bayram Türkiye Cumhuriyeti´nin gelecek nesillere verdiği değerin ve duyduğu güvenin bir göstergesidir. Bu duygu ve düşüncelerle bağımsızlığın ve milli egemenliğin sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılış yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, başta Çumra olmak üzere tüm dünya çocuklarının huzur ve barış içinde yaşamasını temenni ediyorum" dedi.
 

 

 24-04-201624-04-2016

24-04-201624-04-201609-05-201609-05-2016

 

 

İzzetbey Mahallesi Halit Oflaz Cad. Hükümet Konağı No40 Kat4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.