KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ücretli Öğretmenlere Eğitim Semineri

Müdürlüğümüze bağlı okullarda ders ücreti karşılığı görevlendirilen öğretmenlerimize  İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin Kıvrak, idareciler Hasan Hüseyin Öcal ve Reşat Kürşat Altunay ile rehber öğretmen Ramazan Ünal tarafından 08/11/2014 tarihinde Çumra Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’nde eğitim semineri düzenlenmiştir.
Ücretli Öğretmenlere Eğitim Semineri

 

Düzenlenen seminerde İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin Kıvrak Öğretmenlere hitaben;

Değerli öğretmenlerim:

Öncelikle hepiniz hoş geldiniz…

Hepinizi saygıyla selamlıyorum…

Şüphesiz ki eğitim, hepimiz ve ülkemiz için çok önemli bir süreç. Biz de bu öneme dikkat çekmek için siz değerli öğretmenlerimizi bu eğitim seminerine davet ettik. Katılan tüm ücretli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum ve bu seminerin hayırlara vesile olmasının temenni ediyorum.

Biliyorsunuz ki bizler, sizler, hepimiz bir zamanlar bu sıralarda öğrenciydik. Şu an bazılarımızın çocukları öğrenci, bazılarımızın kardeşi, bazılarımızın da ileride çocukları öğrenci olacak. Sınıfa girerken o öğrencilerin yerine kendinizi koyunuz. Ve size nasıl davranılmasını istiyorsanız öğrencilerinize öyle davranınız.

Burada sizlere birşeyler  anlatmaya çalışan eğitim çalışanlarının söylediklerini dikkate alınız. Karşılaştığınız sorunları, okulunuzda bulunan tecrübeli öğretmenlerimizle, okul idarecilerimiz ve bizlerle istişare ederek çözmeye çalışmaktan çekinmeyiniz.

Değerli öğretmenlerim;

Sizlerin ve  sizlere güzel şeyler anlatacak eğitimci arkadaşlarımın fazla vaktini almadan tekrar hepinizi en içten duygularla selamlar, geleceğimizi yetiştirip şekillendirecek çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 

Seminere katılamayan öğretmenlerimiz için 16/11/2014 tarihinde saat 09:00’da  Çumra Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’nde eğitim semineri düzenlenecektir.


SeminerSeminerSeminerSeminerSeminerSeminerSeminerSeminerSeminerSeminer

İzzetbey Mahallesi Gazi Cad. Hükümet Konağı Kat 4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.