KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemize yani atanan öğretmenlerimize Çevreye Uyum Semineri düzenlenmiştir.

13-14 Ekim 2014 tarihlerinde yeni atanıp göreve başlayan öğretmenlerimize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce Belediye Düğün Salonu’nda Çevreye Uyum Semineri düzenlenmiştir.  
İlçemize yani atanan öğretmenlerimize Çevreye Uyum Semineri düzenlenmiştir.

Açılış konuşması  İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin KIVRAK tarafından gerçekleştirilmiştir.  

 

 

Konuşmada yeni başlayan öğretmenlere hitaben;

 

“Sevgili öğretmenlerim şu anki şevk  ve heyacanınızı öğrencilere olumlu yönde aktararak,  ilçemizdeki öğrencilerin yarınlara daha umutlu, karakterli ve özgüvenli  bir birey olarak yetişmeleri,  istedikleri meslekleri yapmaları için yeterli bilgi birikimine ulaşmaları ve toplum içinde örnek bir vatandaş olarak yerlerini almaları için elinizden gelen en üst derece gayreti göstereceğinizden  eminim.


Öğretmenlik sadece bir memuriyet değildir, öğretmenlik Peygamber Mesleğidir. Bu kutsallığın  bilinci içinde şimdiden görevlerinizde başarılar diler saygılar sunarım.”     diyerek sözlerini tamamlamıştır.

 

Ayrıca Belediye Başkanımız Sayın Dr.Mehmet OĞUZ tarafından günün anlam ve önemi belirten konuşma yapılmıştır.

 

Çumra Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri tarafından kurulan Mehter Takımınca gerçekleştirilen gösteri büyük beğeni toplamıştır.

 

Yeni başlayan öğretmenlerimize İlçe Belediye Başkanlığımız sponsorluğunda Çatalhöyük Gezisi düzenlenmiştir.

 

Programın devamında Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu’nca yeni göreve başlayan öğretmenlerimize Çumra Belediyesi Sırçalı Tesislerinde öğle yemeği programı gerçekleştirilmiştir.

 

 

Programlara vermiş oldukları katkılardan  dolayı başta Belediye Başkanımız Dr.Mehmet OĞUZ’a, Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu’na, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ve Belediye çalışanlarına TEŞEKKÜR EDERİZ.


Çevreye Uyum SemineriÇevreye Uyum SemineriÇevreye Uyum SemineriÇevreye Uyum SemineriÇevreye Uyum SemineriÇevreye Uyum SemineriÇevreye Uyum SemineriÇevreye Uyum SemineriÇevreye Uyum SemineriÇevreye Uyum SemineriÇevreye Uyum SemineriÇevreye Uyum SemineriÇevreye Uyum SemineriÇevreye Uyum Semineri

İzzetbey Mahallesi Gazi Cad. Hükümet Konağı Kat 4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.