KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İHSAN ÇETİNKAYA İMAM HATİP ORTAOKULU KANTİN İŞLETME İŞİNE AİT KİRALAMA İŞLEMLERİ

  İHSAN ÇETİNKAYA İMAM HATİP ORTAOKUL   KANTİN İŞLETME İŞİNE AİT KİRALAMA İŞLEMLERİ       İHALE İLANI   Madde 1: İhale konusu İş; İhsan Çetinkaya İmam Hatip Ortaokulu kantini, 09/02/2012  tarihli Milli Eğitim Bakanlığı Okul Aile Birliği Yönetmeliği çerçevesinde üçüncü şahıslara kiralamak suretiyle işletilecektir.   Madde 2:  Söz konusu okul  08/09/1993 tarih ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 35. maddesinin (d) bendi ve 51. Maddesinin (g) bendine göre kapalı zarf ve pazarlık usulü ile kiraya verilir ve kiralamada taraflarca sözleşme düzenlenir.   Madde 3: Teklife ve pazarlığa konu olan Kantinin bulunduğu;   a) Kurumun adı        : İhsan Çetinkaya İmam Hatip Ortaokulu   b) Bulunduğu İl/İlçe  : Konya/Çumra   c) İhalenin yapılacağı tarih : 08/10/2021  Cuma günü Saat :10.00 de   d) İhale Yapılacağı Yer : İhsan Çetinkaya İmam Hatip Ortaokulu        NOT: İş bu ilan Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İhsan Çetinkaya İmam Hatip Ortaokulunda ilan panolarında ve Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İhsan Çetinkaya İmam Hatip Ortaokulu resmi internet sitesi adreslerinde, ayrıca Çumra Belediye ilan servisinden ilan edilecektir.          İHALEYLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLER OKUL İDARESİNDEN ÖĞRENİLEBİLİR.       Keyfiyeti ilan olunur.  
İHSAN ÇETİNKAYA İMAM HATİP ORTAOKULU KANTİN İŞLETME İŞİNE AİT KİRALAMA İŞLEMLERİ

 

İHSAN ÇETİNKAYA İMAM HATİP ORTAOKUL

 

KANTİN İŞLETME İŞİNE AİT KİRALAMA İŞLEMLERİ

 

 

 

İHALE İLANI

 

Madde 1: İhale konusu İş; İhsan Çetinkaya İmam Hatip Ortaokulu kantini, 09/02/2012  tarihli Milli Eğitim Bakanlığı Okul Aile Birliği Yönetmeliği çerçevesinde üçüncü şahıslara kiralamak suretiyle işletilecektir.

 

Madde 2:  Söz konusu okul  08/09/1993 tarih ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 35. maddesinin (d) bendi ve 51. Maddesinin (g) bendine göre kapalı zarf ve pazarlık usulü ile kiraya verilir ve kiralamada taraflarca sözleşme düzenlenir.

 

Madde 3: Teklife ve pazarlığa konu olan Kantinin bulunduğu;

 

a) Kurumun adı        : İhsan Çetinkaya İmam Hatip Ortaokulu

 

b) Bulunduğu İl/İlçe  : Konya/Çumra

 

c) İhalenin yapılacağı tarih : 08/10/2021  Cuma günü Saat :10.00 de

 

d) İhale Yapılacağı Yer : İhsan Çetinkaya İmam Hatip Ortaokulu

 

 

 

 NOT: İş bu ilan Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İhsan Çetinkaya İmam Hatip Ortaokulunda ilan panolarında ve Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İhsan Çetinkaya İmam Hatip Ortaokulu resmi internet sitesi adreslerinde, ayrıca Çumra Belediye ilan servisinden ilan edilecektir.

 

   

 

 İHALEYLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLER OKUL İDARESİNDEN ÖĞRENİLEBİLİR.

 

 

 

Keyfiyeti ilan olunur.

 

İzzetbey Mahallesi Gazi Cad. Hükümet Konağı Kat 4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.