KONYA ÇUMRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5.TÜRKİYE DEĞER ÖDÜLLERİ YARIŞMASI İLÇEMİZDE DÜZENLENDİ

   Milli Eğitim Bakanlığı ile Ensar Vakfı arasında imzalanan protokol çerçevesinde uygulamaya konulan  yarışmaya ait resim,şiir,kompozisyon,değer ve kısa film yarışmaları düzenlenmiş olup yarışmaya katılan eserleri değerlendirmek üzere aşağıda belirtilen öğretmenlerden komisyon oluşturulmuştur.Komisyonlar çalışmalarını yapmak üzere 21 Mart 2016 Pazartesi  günü saat 15:00 da Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü Hikmet  Asar başkanlığında toplanmışlardır. Okullardan gelen eserler İl Millî Eğitim Müdürlüğüne gönderilmek  üzere ilçe millî eğitim müdürlüğünde komisyonlarca  değerlendirilmiştir.     
5.TÜRKİYE DEĞER ÖDÜLLERİ YARIŞMASI İLÇEMİZDE DÜZENLENDİ

Komisyona katılan öğretmenlerimiz

ADI SOYADI

BRANŞI

GÖREV YAPTIĞI OKUL

RESİM KOMİSYONU

Erdal  MÜKTESİT

Görsel Sanatlar

Çumra Anadolu Lisesi

Nurgül BASKILIÇ

Görsel Sanatlar

Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Saadet HOLTA

Görsel Sanatlar

İçeriçumra  Çok Programlı Anadolu Lisesi

ŞİİR KOMİSYONU

Mustafa YALMAN

Türk Dili ve Edebiyatı

Çumra Anadolu Lisesi

Hacı Mehmet ŞAHİN

Türk Dili ve Edebiyatı

Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Ayşe Betül ERKMEN

Türk Dili ve Edebiyatı

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

KOMPOZİSYON KOMİSYONU

Zeynep ZERAY

Türk Dili ve Edebiyatı

Çumra Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ahmet Ziya ÜNLÜ

Türk Dili ve Edebiyatı

Çumra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Tuba ÇELİK

Türk Dili ve Edebiyatı

Çumra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

DEĞERLER KOMİSYONU

Zehra ÇETİN

İHL Meslek Dersleri

Çumra Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi

Mehmet AKDEMİR

İHL Meslek Dersleri

Çumra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Hüseyin KARA

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Çumra Anadolu Lisesi

KISA FİLM KOMİSYONU

Kamil DOĞAN

Türkçe

Atatürk Ortaokulu

Muhammet Salih ÖZCAN

Türkçe

Özkan Atik Ortaokulu

Fatih GÜNEŞ

Sosyal Bilgiler

Numan Daniş Ortaokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Dereceye giren öğrenciler:

    Değer kategorisinde Çumra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Berat Koç,Güvercinlik Ortaokulundan Abdulbaki Balcı

    Kısa Film  kategorisinde Okçu Ortaokulundan Ali Çimen,Mehmet Emre Özbayrak,Mehmet Kulak,Safiye Nur Yılmaz,Furkan Kızıltaş

    İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak  komisyon üyelerimize ve katılan öğrencilerimize teşekkür eder,dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ederiz. 

 

İzzetbey Mahallesi Gazi Cad. Hükümet Konağı Kat 4 42500 Çumra / KONYA - 0332 447 18 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.